Odsłony: 324

Dnia 27 listopada nasza szkoła obchodziła wyjątkowe święto, które wypełniło korytarze radością, kolorami i uśmiechami - Dzień Pluszowego Misia. Atmosfera była niesamowicie przyjazna, a uczniowie i nauczyciele włączyli się w zabawę z entuzjazmem. Sala lekcyjna oraz korytarze naszej szkoły zostały udekorowane kolorowymi balonami, plakatami i pluszowymi misiami. Wszystko to sprawiło, że cała przestrzeń zamieniła się w krainę przyjacielskich misiów, co od samego rana rozbudziło uśmiechy na twarzach uczniów. Uczniowie przyszli do szkoły z przytulnymi pluszowymi przyjaciółmi. Dzień Pluszowego Misia nie tylko dostarczył radości i zabawy, ale również przypomniał wszystkim o wartościach takich jak przyjaźń, współpraca i cieszenie się wspólnymi chwilami. To wydarzenie z pewnością pozostanie w pamięci uczniów i nauczycieli jako jedno z najbardziej radosnych dni szkolnych.