Odsłony: 253

Dnia 24 listopada w naszej placówce odbyła się wyjątkowa impreza z okazji Andrzejek - Zabawa Andrzejkowa w formie dziecięcej dyskoteki. Wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem, a atmosfera była pełna radości i zabawy. Wszystko rozpoczęło się od wejścia do sali, które już na wstępie zachwycało dzieci. Uczestnicy przyszli w klimatycznych przebraniach - czarownic, wróżek, czarodziejów. Dyskoteka była podzielona na etapy, w trakcie których dzieci tańczyły do ulubionych utworów. Kolorowe światła i efekty dźwiękowe podkreślały radosny nastrój imprezy. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy zostali podziękowania za udział, a najlepsi tancerze oraz zwycięzcy konkursów otrzymali symboliczne nagrody. Dyskoteka Andrzejek dla dzieci była nie tylko okazją do zabawy, ale także do budowania wspólnoty i integrowania się. Radość i uśmiechy uczestników były najcenniejszym świadectwem udanej imprezy. Dzięki zaangażowaniu wszystkich organizatorów i uczestników udało się stworzyć niezapomnianą atmosferę i sprawić, że Andrzejki dla dzieci stały się magicznym przeżyciem.