Odsłony: 551

Pierwszy dzień wiosny jak powszechnie wiadomo to Dzień Wagarowicza, w naszej szkole nikt nawet nie myślał aby opuścić mury szkoły, ponieważ w tym dniu tradycją naszej szkoły jest organizacja Dnia Samorządności Uczniowskiej. Najstarsi w szkole uczniowie wcielają się w rolę nauczycieli i pracowników szkoły, zabawa jest przednia. Młodsi uczniowie z niecierpliwością czekają cały rok na ten dzień i moment aż do klasy wkroczą ich starsi koledzy w roli nauczycieli. Tuż po godzinie 8.00 gdy wybrzmiał szkolny dzwonek Pani dyrektor Jolanta Matuszczyk przekazała symboliczny klucz do szkoły na ręce uczniów klasy 7. I się zaczęło:):):) Dzień upłynął w bardzo radosnej atmosferze. Siódma klasa spisała się na medal, a to dopiero przymiarka przed tym co będzie w przyszłym roku gdy będą w ósmej klasie. Już nie możemy się doczekać.