Odsłony: 154

Prelekcja na temat bezpieczeństwa podczas wakacji została przeprowadzona przez mł. asp. Sebastiana BIEGUNA z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej. Wydarzenie miało miejsce 13 czerwca i zgromadziło uczniów naszej szkoły, którzy mieli okazję wysłuchać cennych wskazówek dotyczących zachowania bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. W trakcie prelekcji mł. asp. BIEGUN poruszył wiele istotnych kwestii związanych z zagrożeniami, na jakie możemy natrafić podczas wakacji. Przestrzegał przed kradzieżami, oszustwami oraz innymi niebezpieczeństwami, które mogą czyhać na nas w trakcie podróży i pobytu w różnych miejscach. Podkreślił również konieczność zachowania ostrożności i zdrowego rozsądku, szczególnie wobec obcych osób i nieznanych sytuacji. Mł. asp. Sebastian BIEGUN podzielił się także praktycznymi wskazówkami dotyczącymi zabezpieczenia swoich dóbr osobistych, unikania niebezpiecznych sytuacji oraz postępowania w przypadku zagrożenia. Przypomniał o konieczności zachowania czujności i informowania odpowiednich służb w przypadku podejrzeń lub niepokojących zdarzeń. Prelekcja spotkała się z dużym zainteresowaniem i uznaniem ze strony uczniów, którzy aktywnie uczestniczyli w dyskusji i zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji. Dzięki tej inicjatywie uczniowie zyskali cenne informacje i wskazówki, które pomogą im lepiej zabezpieczyć się przed zagrożeniami podczas letniego wypoczynku.

Dziękujemy mł. asp. Sebastianowi BIEGUNOWI za prowadzenie prelekcji i dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że zdobyte informacje będą przydatne i pomogą nam przeżyć wakacje bezpiecznie i komfortowo.