Odsłony: 133

W dniu 12 czerwca mieliśmy okazję gościć w naszej szkole "Zeróweczkę" - czyli przedszkolaków, którzy już niedługo staną się uczniami klasy I. Zorganizowaliśmy dla nich specjalną lekcję, aby mogli się przekonać jak wygląda nauka w szkole podstawowej. Wyczekujący i podekscytowani przedszkolacy zostali wprowadzeni do klasy przez Panią Elę, wychowawczynię klasy I, która opowiedziała im o szkole. Podczas lekcji dzieci mogły wziąć udział w różnych zajęciach, podczas których ćwiczyły zdolności matematyczne, muzyczne oraz plastyczne. Były one bardzo zaangażowane i aktywne, co sprawiło, że cała lekcja minęła w przyjemnej atmosferze. Po zakończonej lekcji odbyła się przerwa, podczas której dzieci miały okazję poznać się lepiej, porozmawiać oraz wspólnie się bawić. Integracja przebiegła bardzo dobrze, a przedszkolacy szybko odnaleźli wspólny język z uczniami klasy I. Dzieci opuściły naszą szkołę z uśmiechami na twarzach i z ogromnym zainteresowaniem w oczach. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku dołączą do nas jako uczniowie klasy I i będą kontynuować swoją naukę z nami. Dziękujemy wszystkim za udział w tej wyjątkowej lekcji i zaangażowanie. Była to dla nas wszystkich fantastyczna przygoda i niezapomniane doświadczenie.