Odsłony: 217

W dniu 1 czerwca odbył się festyn rodzinny "Razem", zorganizowany przez Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Radę Rodziców naszej szkoły. Wydarzenie okazało się niezwykle udane, przyciągając zarówno społeczność szkolną, jak i rodziny uczniów. Festyn odbył się na terenie szkolnym, gdzie zostały przygotowane liczne atrakcje dla uczestników. Były konkursy sportowe, animacje dla dzieci, występy artystyczne uczniów oraz  stoiska z jedzeniem i napojami. Atmosfera była niezwykle pozytywna i pełna radości, co sprawiło, że wszyscy uczestnicy bawili się świetnie. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Rodzice mieli okazję spędzić czas z dziećmi, a uczniowie mogli się świetnie bawić ze swoimi kolegami i koleżankami. Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców wszystko było doskonale zorganizowane, a atmosfera była pełna serdeczności i wspólnoty.

Chcielibyśmy podziękować Radzie Rodziców za wszelkie zaangażowanie i trud włożony w współorganizację festynu rodzinnego "Razem". Dzięki Wam udało się stworzyć niezapomniane wydarzenie, które zbliżyło społeczność szkolną i rodzinę oraz dostarczyło wszystkim uczestnikom mnóstwo wrażeń i radości. Jesteśmy wdzięczni za Waszą pracę i poświęcenie, dzięki którym nasza społeczność szkolna mogła spędzić wspólnie czas w tak uroczysty i radosny sposób.

Mamy nadzieję, że festyn "Razem" stanie się tradycją w naszej szkole i będziemy mieli okazję ponownie spotkać się w tak sympatycznej atmosferze. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia tj. Kołu Gospodyń Błędów, LKS „Tęcza”, OSP Błędowa i Łaz Błędowskich oraz uczestnikom, którzy sprawili, że festyn był prawdziwym sukcesem.

                                                                                                                                                      Dziękujemy!!!