Odsłony: 260

W dniu 23 maja klasa pierwsza została uroczyście pasowana na czytelnika naszej szkolnej biblioteki. Ta wyjątkowa ceremonia odbyła się pod czujnym okiem pani bibliotekarki Małgosi. Uczniowie musieli przejść przez wiele zadań i rozwiązywać zagadki, aby zostać włączonym do grona czytelników. Były to różnorodne zadania, które miały na celu sprawdzenie ich wiedzy i umiejętności czytelniczych. Dzieci wysilały się i starały jak mogły, aby zasłużyć na to wyróżnienie. Po wykonaniu wszystkich zadań, pani Małgosia dokonała pasowania na czytelnika każdego ucznia z osobna. Każde dziecko otrzymało specjalny dyplom, który potwierdzał ich nowy status czytelnika. Uczniowie byli bardzo dumni ze swojej wiedzy i umiejętności oraz z tego, że zostali oficjalnie pasowani na czytelników. Była to wyjątkowa i radosna ceremonia, która przypomniała uczniom o ważności czytania i rozwijaniu swoich umiejętności.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pasowania i życzymy im wielu wspaniałych przygód z książkami w naszej bibliotece!