Odsłony: 295

W dniu 23 kwietnia, klasa II miała okazję uczestniczyć w niezwykłym spektaklu teatralnym "Detektyw Pozytywka" w Teatrze Żelaznym w Katowicach. Spektakl oparty na popularnych książkach Grzegorza Kasdepke, stał się ulubioną lekturą wielu uczniów, dlatego wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na tę wyjątkową przygodę. Już od pierwszych chwil spektaklu, wszyscy zostali wciągnięci w świat detektywa Pozytywki, który wraz ze swoimi przyjaciółmi ruszał w pełną emocji podróż po świecie pełnym tajemnic i zagadek. Realistyczne lalki, które przybierały postacie z książek, dodawały spektaklowi wyjątkowego uroku i magii, sprawiając, że postaci ożywały na scenie. Przygody detektywa Pozytywki nie tylko wciągały nas w pełną akcję, ale również przekazywały ważne wartości, takie jak przyjaźń, odwaga czy sprawiedliwość. Detektyw nie tylko rozwiązywał tajemnice, ale także służył pomocą tym, którzy jej potrzebowali, co było wzruszające i pouczające dla nas wszystkich. Po zakończeniu spektaklu wszyscy byliśmy pełni podziwu dla aktorów i twórców tego wyjątkowego widowiska. "Detektyw Pozytywka" okazał się nie tylko spektaklem rozrywkowym, ale także edukacyjnym, który zachęcał nas do myślenia, rozwiązywania problemów i dbania o innych. To niezapomniana podróż po krainie wyobraźni, która z pewnością pozostanie w naszych sercach na długo. Jesteśmy pewni, że każdy z nas na zawsze zapamięta tę magiczną przygodę z detektywem Pozytywką.