Odsłony: 436

Zespół taneczny naszej szkoły „Inspiracja” wystąpił przed publicznością w Będzińskiej Arenie 2 kwietnia ze specjalnie przygotowanym układem tanecznym, mającym na celu wspieranie i promowanie świadomości na temat autyzmu. Nasi uczniowie przygotowali specjalny występ taneczny, który był dedykowany osobom z autyzmem. Pokazaliśmy, że taniec może być formą wyrażania emocji i komunikowania się bez słów. Była to dla nas ogromna przyjemność móc uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu i wesprzeć tę szlachetną inicjatywę. Po występie mieliśmy okazję poznać dzieci z Fundacji (Nie)Widzialni i spędzić z nimi czas na wspólnych zabawach i aktywnościach. Była to dla nas niezwykła lekcja empatii i zrozumienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów za ich zaangażowanie i otwarte serca podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Mamy nadzieję, że nasza obecność przyniosła uśmiech na twarzach dzieci z autyzmem i ich rodzin. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy zmieniać świat na lepsze i stworzyć bardziej świadomą i akceptującą społeczność.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie nas do udziału w Światowym Dniu Autyzmu i już teraz czekamy na kolejne wspólne akcje i wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że warto angażować się w takie inicjatywy i wspierać osoby z niepełnosprawnościami w naszej społeczności.