Odsłony: 63

9 czerwca 2024 roku w Warszawie w Atlas Tower przy Alejach Jerozolimskich 123 odbył się Finał Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego – „Puchacz Piotr” organizowanego  przez MathRiders Polska. Uczeń naszej szkoły Jan Bąbski  został laureatem w kategorii uczniów klasy I. Gratulujemy Jasiowi i jego rodzicom ogromnego sukcesu oraz zaangażowania w rozwijaniu zdolności, zainteresowań matematycznych i umiejętności logicznego myślenia.

Zwycięzca konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz roczny kurs MathRiders w wybranej lokalizacji.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięcia naszego pierwszoklasisty i życzymy mu owocnego rozwijania swoich umiejętności matematycznych i wielu sukcesów.