6 czerwca trzyosobowa drużyna z klasy czwartej: Karol, Nikola i Jagna reprezentowała naszą szkołę na XXII Międzyszkolnym Pikniku "Pamiętajcie o terenach zielonych", pod hasłem: "Z naturą za pan brat", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 28 w Okradzionowie. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, sprytem i umiejętnościami w trakcie licznych zadań przygotowanych przez organizatorów. Jako bilet wstępu wykonali plakat tematycznie związany z hasłem pikniku. Udział w międzyszkolnym pikniku stał się dla nich doskonałą okazją aby zdobyć nowe doświadczenia, umiejętności oraz sprawdzić swoją wiedzę. Wśród uczestników konkursu panowała radosna i bardzo przyjazna atmosfera, co sprzyjało zawieraniu nowych znajomości. Konkurencje miały charakter zabawy, co bardzo podobało się wszystkim. Uczniowie zadeklarowali chęć udziału w takiej formie konkursu w przyszłym roku :)