Odsłony: 355

W ramach lekcji WF klasa VII wybrała się na spacer do pobliskiego lasu. Na początku wszyscy uczniowie zebrali się na placu szkolnym, gdzie nauczyciel przedstawił plan trasy i zasady bezpieczeństwa podczas wędrówki. Następnie ruszyliśmy w drogę, idąc ścieżką w lesie. Podczas spaceru mieliśmy okazję podziwiać piękną przyrodę, słuchać śpiewu ptaków i wąchać świeże powietrze. Uczniowie mieli również okazję zbadać różne rośliny i owady, co było bardzo interesujące i edukacyjne. Wizyta w lesie była nie tylko świetną formą aktywności fizycznej, ale także doskonałą okazją do poznania przyrody i zrozumienia jej znaczenia dla naszego życia. Mamy nadzieję, że podobne lekcje będą się powtarzać, ponieważ była to naprawdę fantastyczna przygoda!

Takie lekcje na łonie natury są bardzo wartościowe laughing klasa VII DZIĘKUJE za wspaniałą atmosferę i fajne rozmowy.

Ależ pięknie jest w BŁĘDOWIE. Wspaniałe miejsce do nauki i życia laughing