Odsłony: 590

9 listopada 2023 r. uczniowie klasy 5 mieli okazję wykazać się swoim talentem kulinarnym, biorąc udział w klasowym  konkursie MasterChef.

Do konkursowych zmagań przystąpiło 20 młodych „kucharzy”, którzy w ciągu 30 minut musieli nie tylko wykonać  przekąski,             ale również estetycznie je zaprezentować i podać. Walory smakowe, pomysłowość wykonania oraz umiejętność zaprezentowania indywidualnej lub grupowej potrawy oceniało jury w składzie: pani Małgorzata Wójcik- Czapla i pani Monika Bierońska. Pomysłów na ciekawy posiłek było wiele m.in. sałatki owocowe i warzywne, tortille, pasta z tuńczyka, kolorowe kanapki.

Jury miało nie lada wyzwanie w wyłonieniu zwycięzców, ponieważ wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i jeszcze większą pomysłowością kulinarną. Oceniający byli pod wielkim wrażeniem kreatywności miłośników zdrowego żywienia. Tytuł MasterChefa  uzyskały 3 grupy…….. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych kulinarnych podbojach.