Odsłony: 304

Tegoroczne walentynki przypadły w środę tuż po feriach, więc mieliśmy niewiele czasu, aby przygotować sympatyczne liściki i wrzucić je do specjalnej skrzyneczki w bibliotece.
W środę świętowaliśmy szkolny dzień sympatycznych relacji. Poczta walentynkowa funkcjonowała bez zastrzeżeń - członkowie samorządu dostarczyli walentynki wszystkim adresatom. Na gazetce tematycznej zostały umieszczone aforyzmy i przysłowia o miłości, a także przykładowe pytania gramatyczno – literackie nawiązujące do sercowej tematyki.
Gazetka stanowiła źródło inspiracji dla uczestników konkursu walentynkowego, który polegał na wypełnieniu karty pracy zawierającej zadania podobne do tych z gazetki. Uczniowie podczas kilku przerw rozwiązywali quiz, dbając o precyzję i poprawność wykonania zadania.

Oto laureatki:

 I miejsce - Marcelina Oleksy i Natalia Jędrusik (nagrody książkowe)
II miejsce - Amelia Dworak, Nadia Pieklak i Oliwia Gęborska
III miejsce - Antonina Maciuk, Agata Kukuła i Zofia Nowakowska

Wszyscy uczestnicy otrzymali walentynkowe serduszka oraz punkty dodatnie - serdecznie gratulujemy!