Odsłony: 148

Podsumowując ostatni dzień roku szkolnego, można śmiało stwierdzić, że był to dzień pełen wzruszeń, uśmiechów oraz dumy z osiągnięć. Uroczystość zorganizowana przez szkołę była doskonałą okazją do podsumowania minionego roku szkolnego oraz podziękowań dla wszystkich zaangażowanych w proces edukacji. Pani Dyrektor wyraziła swoje słowa uznania dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców za trud włożony w naukę i rozwój szkolny. Wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród było niezwykle emocjonującym momentem, który dodatkowo zmotywował uczniów do dalszej pracy. Nie zabrakło również chwili refleksji nad minionym rokiem, podczas której można było dostrzec zmiany i postępy, zarówno indywidualne, jak i zbiorowe. Grupa taneczna „Inspiracja” zrobiła świetne wrażenie prezentując niezwykłe występy, które dodatkowo uatrakcyjniły uroczystość. Całość ceremonii była doskonale zorganizowana i wprowadzała pozytywny nastrój, który towarzyszył nam do samego końca. Wypatrujemy nadchodzących wakacji z niecierpliwością, licząc już dni do zasłużonego odpoczynku. Życzymy sobie i wszystkim uczestnikom uroczystości udanego, pełnego wrażeń i niezapomnianych wakacji. Mamy nadzieję, że odpoczynek sprawi, że wrócimy do szkoły pełni energii i gotowi na nowe wyzwania.

Do zobaczenia we wrześniu, szkoło! Warto było spędzić z Wami ten czas!