Odsłony: 379

Podczas szkolnego apelu z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych, uczniowie klasy V zaprezentowali program artystyczny, w którym przedstawili tradycje i zwyczaje związane z obchodami Wielkiej Nocy. Na scenie pojawiły się również uczniowie klasy II oraz zespół taneczny. Uczniowie opowiedzieli o symbolice pokarmów wielkanocnych, takich jak jajka czy baranek, oraz tradycji święcenia świątecznego koszyka. Przedstawili także tradycyjne gry i zabawy wielkanocne, które sprawiają radość i integrują rodzinę podczas tych wyjątkowych świąt. Na zakończenie programu, uczniowie z klasy V złożyli życzenia Wesołych Świąt wszystkim zebranym na apelu. Do życzeń dołączyła się Pani dyrektor Jolanta Matuszczyk życząc wszystkim obfitych świątecznych potraw, radosnych spotkań w gronie rodziny oraz odpoczynku i wypoczynku. Podziękowała także wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji dzisiejszego apelu. Wszyscy opuściliśmy salę pełni radości i optymizmu, gotowi do świętowania i zbliżającego się odpoczynku. Wesołych Świąt! Nastrojowa muzyka oraz uroczysta oprawa wspaniale oddały atmosferę nadchodzących świąt. Cała społeczność szkolna wyszła z sali pełna radości i gotowa do świętowania. Apel wielkanocny był doskonałą okazją do podtrzymania tradycji i dzielenia się radością nadchodzących świąt z całym środowiskiem szkolnym.