Odsłony: 360

Uczniowie kl. VII na  lekcji informatyki zgłębili tajniki korzystania z okularów ClassVR. Podczas tych zajęć uczniowie nie tylko zapoznawali się z zasadami obsługi okularów VR, ale także mieli szansę w praktyce odkrywać możliwości, jakie niesie za sobą ta technologia. Dzięki wirtualnej rzeczywistości uczniowie mieli okazję podglądać materiały udostępnione przez nauczyciela                      w nowatorski sposób, ale również samodzielnie eksplorowali wirtualny świat, wybierając tematy zgodne z własnymi zainteresowaniami. Ten krok w kierunku nowoczesnej edukacji umożliwia uczniom bezpośrednią interakcję z treściami na lekcji, stanowi znakomitą inicjatywę wspieraną przez program Laboratoria Przyszłości. Dzięki ClassVR lekcje informatyki stają się fascynującym doświadczeniem, otwierającym przed uczniami nowe perspektywy poznawcze i rozwijające umiejętności cyfrowe.