9 czerwca 2024 roku w Warszawie w Atlas Tower przy Alejach Jerozolimskich 123 odbył się Finał Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego – „Puchacz Piotr” organizowanego  przez MathRiders Polska. Uczeń naszej szkoły Jan Bąbski w kategorii uczniów klasy I zajął I miejsce. Gratulujemy Jasiowi i jego rodzicom ogromnego sukcesu oraz zaangażowania w rozwijaniu zdolności, zainteresowań matematycznych i umiejętności logicznego myślenia. Zwycięzca konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz roczny kurs MathRiders w wybranej lokalizacji.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięcia naszego pierwszoklasisty i życzymy mu owocnego rozwijania swoich umiejętności matematycznych i wielu sukcesów.

 Wśród nagrodzonych znalazł się również uczeń klasy III naszej szkoły, Tymoteusz Kędziora, który zdobył tytuł laureata. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem - w I etapie przystąpiło blisko 50 tys. dzieci z całej Polski, a na II etapie zmierzyło się prawie 4,3 tys. półfinalistów. Do finału zakwalifikowało się 186 uczniów, a wśród nich Tymoteusz Kędziora który wykazał się nie tylko wiedzą matematyczną, ale również umiejętnością logicznego myślenia i rozwiązywania trudnych zadań. Jego zaangażowanie i determinacja zostały docenione przez jury konkursu, co dało mu zasłużone miejsce w gronie laureatów.

Gratulujemy Tymoteuszowi Kędziorze osiągnięcia sukcesu i reprezentowania szkoły w konkursie „Puchacz Piotr”. Jesteśmy dumni z jego osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w nauce matematyki oraz innych dziedzinach.